Warning: ini_set(): open_basedir restriction in effect. File(/path/to/debug.log) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) in /data/1/f/1f73e00a-f4ba-453d-a52c-e37a31e4b2cd/msgorazdova.sk/web/wp/wp-includes/load.php on line 595
OZ ZRMŠG 2%, 3% - MŠ Gorazdova

OZ ZRMŠG 2%, 3%

Milí rodičia a priatelia našej materskej školy,

radi by sme sa Vám srdečne poďakovali za poukázanie sumy 2%, 3% zaplatenej dane za rok 2021. Aj s Vašou výdatnou pomocou sa nám podarilo zabezpečiť časť hrovej zostavy „ Domček v korunách stromov“ a  dopadové plochy (väčších rozmerov) okolo tejto zostavy na zadnom školskom dvore, dofinancovať prístrešok pre bicykle pri vstupe do areálu MŠ ako aj zabezpečiť  dostatok kvalitných pomôcok pre výchovno-vzdelávací proces a ďalšie.

Opäť po roku sa  uchádzame o Vašu priazeň. Aj v súčasnej náročnej dobe, môžete výrazne pomôcť našej materskej škole poukázaním sumy 2 %, 3 % zaplatenej dane z príjmov fyzických i právnických osôb za rok 2022. Prosíme vás, aby ste prípadne oslovili aj vašich priateľov a známych, ktorí úspešne podnikajú a sú ochotní pomôcť kvalitnému vzdelávaniu a výchove detí v našej materskej škole.

Aj v ďalšom školskom roku by sme radi pokračovali v rozvoji a zveľaďovaní našej materskej školy a poskytovali deťom kvalitnú výchovu a vzdelávanie. Radi by sme pri vzdelávaní detí využívali aj prácu s modernými digitálnymi technológiami (prácu s digitálnym fotoaparátom, kamerou, mikroskopom, mikrofónom, elektronickou včelou) a programami určenými špeciálne pre deti predškolského veku.

Kvalitné vzdelávanie a výchova detí v materskej škole si vyžaduje neustále dopĺňanie a aktualizáciu o podnetné didaktické hračky a pomôcky, knihy pre deti i pedagógov, didaktickú techniku, jej prevádzkovanie, ktoré sú pomerne finančne nákladné (ale v kvalite, ktorá aj niečo vydrží a je zdravotne  nezávadná )…

Taktiež plánujeme doplniť odrážadlá, kolobežky, čo je v primeranej kvalite a dostatočnom množstve taktiež finančne nákladnejšie.

Máme pre deti  pripravené aj ďalšie projekty, ktorých realizácia je však priamoúmerná vašej pomoci. A aj práve poukázaním 2%, 3% zaplatenej dane ich pomôžete uskutočniť.

Členovia výboru ZRMŠG i tí, čo pomáhajú škole v zvýšenej miere, môžu doložiť Potvrdenie o dobrovoľníckej činnosti (u riad. školy) a darovať tak materskej škole 3%.

SRDEČNE ĎAKUJEME.

Ing. Filip Macháček              PhDr. Eva Fekete